Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Visitor messages | Profile | Statistics | Contact | Character sheet

All about steven

Male
 
Capricorn
 
Horse
 
Number of posts :
0
 
Birthday :
1967-01-15
 
Age :
51
 
Localisation :
lajthia
 
Registration date :
2009-02-28
 
steven