Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Visitor messages | Profile | Statistics | Contact | Character sheet

All about lutfi

Male
 
Capricorn
 
Dog
 
Number of posts :
0
 
Birthday :
1971-01-18
 
Age :
47
 
Localisation :
macedonia
 
Registration date :
2011-01-15
 
lutfi