Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Visitor messages | Profile | Statistics | Contact | Character sheet

All about luani_84

Male
 
Capricorn
 
Pig
 
Number of posts :
0
 
Birthday :
1984-01-16
 
Age :
34
 
Localisation :
suedi
 
Registration date :
2011-01-15
 
luani_84