Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Share | 
 

 Kerkoj te kontaktoj me Administratorin

Go down 
AuthorMessage
missing
GuestPostSubject: Kerkoj te kontaktoj me Administratorin   Wed Feb 25, 2009 3:33 pm

Pershendetje nga "Njerez te humbur".
Do te kisha deshire te kontaktoja me administratorin e kesaj faqje per ti dhene disa sugjerime.
Back to top Go down
***Miral***
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 332
Age : 37
Registration date : 2007-03-10

PostSubject: Re: Kerkoj te kontaktoj me Administratorin   Sat Feb 28, 2009 2:04 pm

ok missing mund te me dergosh sygjerimet ne info@shqiponja.tv
Back to top Go down
View user profile http://shqiperiaime.frbb.net
 
Kerkoj te kontaktoj me Administratorin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shqiperia ime :: Sygjerime dhe Ankesa :: Sygjerimet tuaja-
Jump to: