Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Share | 
 

 vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj

Go down 
AuthorMessage
pėrshėnd
GuestPostSubject: vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj   Sun Jan 20, 2008 11:44 am

me muaj tė tėre kam bėrė pėrpjekje tė kyqem nė forumin tuaj,mė parė kam qenė anėtar i rregullt i kėtij forumi,nuk kam bėrė asnjė ndryshim tė vogėl nė emėr,apo edhe fjalėkalim,por nuk po mund tė kyqem.!Pėres ndodhė kjo?
Back to top Go down
***Miral***
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 332
Age : 37
Registration date : 2007-03-10

PostSubject: probleme me hyrjen ne forum   Tue Jan 22, 2008 2:21 pm

desha te di se me cfare nick keni hyre me pare ne forum..me jep nick tuaj qe ta shikoj se si eshte problemi...
Back to top Go down
View user profile http://shqiperiaime.frbb.net
Alban
GuestPostSubject: Per Copyright   Thu Jan 31, 2008 6:26 am

Hiqeni kete Copyright se jeni bere shume qesharake. Ju e vidhni vete nga dhe Top Channel dhe Vizion+ , per ca copyright jeni duke folur ?

Kjo faqe eshte 2007 - 2008 Copyright © i

Cdo gje qe kopjohet nga kjo faqe do te rezultoje ne padi gjyqesore..flm per mirekuptimin
Back to top Go down
***Miral***
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 332
Age : 37
Registration date : 2007-03-10

PostSubject: Re: vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj   Thu Jan 31, 2008 6:20 pm

ti zoteri alban apo si e ke emrin..kjo faqe eshte copyright pothuajse 95% e portalit dhe 100% e forumit...
sa per top- channel dhe vizion+ ,ne nuk vjedhim asgje p[asi ne kemi biseduar me keto kompani dhe kemi te drejten per te perdorur emisionet dhe programet e tyre.ne i ofrojme ketyre kompanive reklamim falas...here tjeter zoti Alban informohu e pastaj hidhu ne perfundime....

dhe e dyta ,kete faqe kushe e ka ngritur ti apo top-channel??

me respekt stafi i SHqiperia ime Forum
Back to top Go down
View user profile http://shqiperiaime.frbb.net
genxiNumber of posts : 2
Registration date : 2007-06-26

PostSubject: Re: vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj   Mon May 26, 2008 1:40 pm

admin nuk ke pse me na cuar ne padi gjyqesore se une spo le gje pa vjedhur neper site dhe e bej per tu mesuar .... se po te mos jet se nuk vjedhim as ti e as un qe kemi site free sdo kishim mundesi te benim asgje ..((nejse))

nje keshille e ke pare sa kohe duhet me u hap portali shoku .. une 512 kbps e kam dhe do ca minuta ....mendoje se ka dhe njerez qe kan internetin e dobet .. hajt kaloni mire se me mire do behet ...
Back to top Go down
View user profile http://dj-genxi.all-up.com/
***Miral***
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 332
Age : 37
Registration date : 2007-03-10

PostSubject: Re: vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj   Mon May 26, 2008 5:51 pm

flm per keshillen ,po mua per vete skm pasur problem ndonjehere me hapjen e faqes...mgjth ke te drejte..
Back to top Go down
View user profile http://shqiperiaime.frbb.net
Sponsored content
PostSubject: Re: vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj   

Back to top Go down
 
vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shqiperia ime :: Sygjerime dhe Ankesa :: Veretjet dhe ankesat tuaja-
Jump to: