Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!
Shqiperia ime

Shqiperia ime - Registration Agreement Terms


Forum Terms of service

Using the forum. By registering on this forum, you agree to use it properly, and to refrain from posting any content that is aggressive, offensive, defamatory, hateful, or in violation of applicable laws and regulations. You agree not to post messages inciting or evoking illegal practices, or violating the terms of use of the service.

The moderators and administrators of this forum will do their best to delete or edit any reprehensible messages that may be posted on the forum. You acknowledge that all messages posted on this forum express the opinion of their respective authors, and do not necessarily reflect the position of the moderators and administrators.

In order to ensure the moderation of this forum, any message violating the preceding provisions may be edited or deleted without notice by the moderators and administrators of the forum. Any abuse may also be sanctioned by banning or deleting the user account. We reserve the right to inform your access provider and/or the judicial authorities of any malicious behaviour.

Your personal data. By registering on this forum, you agree that it may collect some of your personal data. This data collection is done either through the information you provide us, or through the use of the services itself, for technical data used for the forum proper functioning. You can access, modify or delete your data at any time. Users under 16 years old certify that they have obtained the consent of their legal guardian in order to proceed with this registration. For more information, please read our privacy policy.

This forum uses cookies to store information on your computer. These cookies only serve to improve the user experience. You can read the purpose of cookies on our forum help center. You can choose in your browser settings not to enable cookies, as this may disrupt the forum proper functioning.

This forum may send you electronic messages (e-mail), such as activity notifications, or newsletters, sent by Forumotion or by an administrator of this forum. You can choose in your profile preferences to receive or not each of these messages.


Click on the button 'I Agree to these terms' below :
- You acknowledge that you have read these rules in their entirety ;
- You agree to comply fully with this rules ;
- You grant moderators of this forum the right to delete, move or edit any topic at any time.

Perpara se te regjistroheni te forumi i Shqiperiaime.frbb.net, juve duhet te lexoni rregulloren. N.q.s. ju duket e pranushme atehere juve duhet ta pranoni dhe zbatoni ate. N.q.s. nuk ju duket e pranushme, atehere eshte me mire qe te mos vazhdoni me regjistrimin.Pasi te jeni regjistruar, llogaria juaj duhet te aprovohet dhe aktivizohet nga stafi yne, kjo mund te zgjasi pas dite, prandaj ju lutemi te beni pak durim.Rregullorja1.Gjuha kryesore e forumit ėshtė shqipja. Gjuhėt e tjera do tė lejohen vetėm nė rastet kur shprehin:a) thėnie apo batutab) terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipec) artikuj ose shkrime me referencat pėrkatėse.Nė rast shkelje tė kėsaj pike postimi do tė ndryshohet ose fshihet.2. Ndalohet rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė forumit. Shkelja e kėsaj pike do sjellė si pasojė paralajmėrimin pėr heqje e sė drejtės sė postimit nė forum.3. Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim pėr heqjen e sė drejtės sė postimit nė forum.4. Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.5.Marrja e filmave dhe humoreve shqip nga forumi jone eshte e lejuar vetem ne rast se marrsi do i postoj ato ne vende te tjera vetem ne postimin origjinal qe jane ne forumin tone. ne rast te kundert, do merren masa deri ne vendosjen ne ban te attyre qe shkelin rregullin6. Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė forum. Si e tillė konsiderohen, postimi i tė njėjtit postim ose temė mė shumė se dy herė. Gjithashtu temat e njėjta do tė fshihen duke pėrdorur si kriter vjetėrsinė e temės. Postimet e temės sė re do ti ngjiten asaj sė vjetėr, sipas vendimit qė do tė marri stafi.7.Cdo postim konsiderohet pronė e forumit dhe si e tillė i perket forumit tė vendos se ėdo bėhet me to. Nė rast se keni ndonjė koment personal pėr ndonjė postim, mund tė kontaktoni stafin e Forumit.8.Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJE pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDER rregullores sė Forumit.Pėr cdo pyetje ose sugjerim qė mund tė keni nė lidhje me Forumin gjithashtu edhe ankesat ndaj MODERUESVE dhe ADMINISTRATORėVE mund te shkruani tek Sugjerime pėr pėrmirėsimin e forumit.Shėnim: Rregullorja e Shqiperiaime.frbb.net pėrbėn njė nga shtyllat bazė mbi tė cilin ky forum vepron.Stafi i Shqiperiaime.frbb.net ju kėshillon dhe uron qė kjo rregullore do zbatohet me rigorozitet nga antarėt e tij nė menyrė qė tė kemi njė klimė sa mė konstruktive nė Forum.