Shqiperia ime


forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

miresevini ne forumin tone
Ju ftojme te shkoni tek portali per te pare ndeshje live , televizionet shqipetare , Big Brother Albania 6 , ose mund te shkarkoni toolbarin tone per te patur me lehte akses te sapo ju informuam me lart ..STAFI I SHQIPERIA IME JU URON QENDRIM TE KENDSHEM.

Shqiperiaime Televizion "Shqiponja Tv"

Big Brother Albania 7 , Top Channel ,Tv Klan , e shume kanale te tjera shqipetare... Mund te shikoni me shume kanale duke instaluar toolbarin tone ..shikim te kendshem..


View unanswered posts
 Forum TopicsPosts
Last Posts

Reklama

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

reklama 2Shqiperia ime multimedia
Moderators: ***Miral***, Administrator
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Reklama

downloadalbanianmovies.com
D.A.M
shqiperiaime.frbb.net
Shqiperia ime Forum
Lajmet e Dites
Lajmet e Dites
Ne video
Top Channel live
Top-Channel live
konjak skenderbeu
Konjak Skenderbeu
Top Albania Radio
Top Albania Radio
Shqiperia ime multimedia
TV Pasqyra Shqiptare Toronto Canada
TV Pasqyra Kanada

Shqiperia ime Forum
Prane jush!!!

Moderator: ***Miral***
00

Rregullorja e forumit

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja e forumit

Moderators: ***Miral***, Administrator
11Sat Mar 10, 2007 1:07 pm
***Miral*** RRegullorja e forumit
No new posts

D.A.M

D.A.M
Moderator: ***Miral***
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Top Channel live


11Sun Mar 08, 2009 4:09 pm
***Miral*** Televizione Shqiptare live

Sygjerime dhe Ankesa

 
No new posts

Sygjerimet tuajaModerator: ***Miral***
12Sat Feb 28, 2009 2:04 pm
***Miral*** Kerkoj te kontaktoj me Administratorin
No new posts

Veretjet dhe ankesat tuaja

Moderator: ***Miral***
16Mon May 26, 2008 5:51 pm
***Miral*** vėshtėrsi pėr kyqje nė forumin tuaj
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 671 messages
We have 1219 registered users
The newest registered user is forche
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 162 on Sat Mar 26, 2011 3:27 pm

Registered Users: None
Users having a birthday today : diesel (33)
Users with a birthday within the next 7 days: Albanews (33), Albanews01 (33), anida koroli (43), arianarian (48), arianarianarian (48), bibi (45), cimi (43), deni (39), denjoni (38), djaloshiflorida (48), eduart (38), ekremi (37), gtab (43), isiudor (43), julimeha (40), juri116 (29), Mentor1985 (33), niko (44), sara-00 (43), uknow (38), xhimikos (43)
Legend : [ Administrator ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked