Shqiperia ime

forum
 
PortaliHomeGalleryFAQRegisterLog in
Shkarkoni Shqiponja Toolbar , mund te gjeni gjithcka lidhur me Shqiperine. Televizione live , tv shows shqipetare dhe te huaja , ndeshje futbolli live , Big brother 7 , humore , filma shqip.. Ju sjellim Shqiperine pra jush !!!

Vni re! Shkarkoni VLC per ta shikuar Live kete TV*.
* Ky eshte i vetmi program per te pare TV-te me shenjen (*) qe mos te bllokohet transmetimi pas 2 minutash. Gjate instalimit duhet te šekoni (pranoni) te gjitha opsionet n.q.s. perdorni browsera te tjere, dhe jo vetem ne Internet Explorer. Shkarko dhe Instalo VLC 0.8.6c per Windows dhe me pas aktivizo VLC ne browserin tuaj.